• وبلاگ : 
 • يادداشت : عرفه
 • نظرات : 0 خصوصي ، 5 عمومي
 • ساعت ویکتوریا

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   

  سلام دوستان ...با مطلبي  با عنوان :"شروع دوباره"  بروزم.

  + ساغر 
  سلام
  شايد فکر کنيد گفته‌هاي آن کاملاً غيرعقلاني است ولي چيزي را که مي‌بينيد نمي‌توان انکار کرد!! شايد نتيجه آن، فقط و فقط حاصل انرژي مثبت ميليونها آدمي باشه که انرژيشون رو بدرقه اين نامه کرده‌اند...
  اين نامه از روي شانش براي خوش شانسي شما فرستاده شده است. نسخه اصلي عليرغم اينکه مدعي مي‌شوند در کشور انگلستان مي‌باشد در ونزوئلا نزد يک دختر دانشجو که نامش مارياست مي‌باشد و ارسال کننده اصلي آن هم ماريا مي‌باشد و اين نامه توسط يکي از مهندسين ايراني که در يکي از پروژه‌هاي شرکت هاي ايراني كه در آنجا مشغول به کار بود به صورت اتفاقي در يک ايميل کاري از دوست و همکار ونزوئلائيش دريافت شد و او نيز به همه دوستان خود که تعداد زيادي از آنها نيز در ايران بودند ارسال کرد و دوست به دوست به دست شما رسيده است.
  اين نامه تا کنون طبق اخبار رسمي مايکروسافت، از 15 ماه گذشته تا کنون 49 بار در دنيا به 9 زبان چرخيده است. و افرادي که نامشان در اين نامه هستند همه داراي هويت واقعي مي‌باشند.
  شانس براي شما فرستاده شده است. شايد در دور بعد، نام شما هم به عنوان يکي از اين افراد در اين نامه قيد شود. ظرف مدت کمتر از سه روز پس از دريافت اين نامه اخبار خوشي را دريافت خواهيد نمود.
  اين شوخي نيست.
  اين اتفاق براي شما هم خواهد افتاد به شرط آنکه شما هم به نوبه خود آن را براي ديگران، حداقل براي همه دوستانتان ارسال نماييد.
  حتما 20 کپي بفرستيد و ببينيد که ظرف مدت 4 روز چه اتفاقي مي‌افتد.
  بخوانيد و فقط پاک نکنيد.
  انتخاب با شماست!!!
  كافيست ايمان داشته باشيد!
  " متن نامه "
  به نام صاحب شانس (همكار گرامي)
  "دوست من، با نگاه به اين نامه شما ابتدا به ياد خالق عشق باشيد و اين نامه را زماني که دريافت مي‌کنيد به آنچه دوست داريد دست پيدا خواهيد کرد. فکر کنيد و کسي را که دوست داريد و ميدانيد گرفتار است با قلبتان برايش دعا کنيد تا مشکلات او از طرف خداوند به واسطه شما حل گردد و بعد يک اتفاقي که انتظارش را مي‌کشيد و حتي تصورش را نمي‌کنيد برايتان اتفاق خواهد افتاد.
  با دعا براي آن دوست، برکت بيشتر براي شما خواهد رسيد!
  اين يک راز است... راز بقاء انرژي... رازي که در فيزيک و متافيزيک به قانون بقاء انرژي شهرت يافته است

  امروز همه کس وهمه چيز بوي عيد دارد...از جانماز مادربزرگ تا گلهاي باغچه...همه چيز...حتي قلب ما که زياد هم در خوشي ها شاد نيست...در اين عيد مي تپد...

  اميد که تپش قلب هايمان تا آنگاه که موسم غدير،مراسم تاج گذاري آقا مهدي (عج)باشد تداوم بيابد...

  عيدتون مبارک منتظر کليک ها ونظراتتون هستم

  سلام

  بنده تازه به وبلاگ شما اومدم.بوبلاگ جالب و روح نوازيه.به وبلاگ بنده هم سري بزنيد.

  ياعلي

  همبلاگستاني  جان سلام گل تقديم شما

  http://parsiname.parsiblog.com/
  براي راي دادن جا نمومين!
  فقط تا يکشنبه 21 مهر!
  ياعليمؤدب